Контактирајте не

Gemnel Yiwu Накит Фабрика

Адреса: бр 121, Chunhan патот, Yiwu, Кина

Телефон : +8615167159995

Факс : +86 (579) 8592 2695

Повик : +86 85137846

Е-пошта : info@gemnice.com

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

 

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !