Rreth nesh

Bizhuteri Gemnel, e specializuar në prodhimin, zhvillimin dhe dizajnimin e të gjitha llojet e ari / argjendi necklaces / bronzi, një palë vathë, bracelets, unaza dhe grupe të tjera bizhuteri. Ne jemi një nga prodhuesit më të lartë bizhuteri të cilat shesin direkt me shumicë dhe pakicë në mbarë botën, dhe të përqëndrohet në krijimin e seri të mesme-të lartë të tregut të bizhuteri për më shumë se 10 vjet.

Sidomos, ne jemi krenar për çmimin tonë që është konkurrues në të njëjtën industri, cilësisë premium dhe kohë të shkurtër të çojë, produktet tona të cilësisë premium do të ju jap një avantazh të madhe prerjes ndaj konkurrentëve tuaj. Me zhvillimin e viteve, ne kemi më shumë se 100 punonjës dhe mbulojnë një sipërfaqe prej 3000 metra katrore. Ne kemi objekte, duke përfshirë bizhuteri 3D printer RP-Systems seri S60 nga Gjermania avancuar. Përveç kësaj, ne kemi një ekip me përvojë teknike, të cilët janë të angazhuar në industrinë e bizhuteri shumë se 10 vjet. Gjithashtu ekipi ynë R & D harton më shumë se 100 stile të reja çdo muaj.

Ne shpresojmë bizhuteri ynë mund të sjellë bukurinë dhe besimin për çdo gratë bukur. Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni në çdo kohë në qoftë se pyetje të mëtejshme.

Showroon


WhatsApp Online Chat !