Сребрена миди обрач обетка - Кина Yiwu Gemnel Накит


 • SKU: E-S2138
 • Материјал: 925 Сребро
 • Позлата: злато / роза злато / родиум
 • Позлата дебелина: 0.05 микрони
 • Големина: 16 * 18.5 мм
 • Тежина: 2.5 g
 • MOQ: 30 пара
 • Цена: $ 3.40
 • детали за производот

  Направени од злато обложен со сребро, нашите миди обетки за девојки ќе изгледаат слатки на вкусен нејзините уши. Нашите обетки ќе додадете суптилни Глам допир во секое време. Порачајте твое денес. • WhatsApp Online Chat !