Сребрена CZ отвори ѕвезда космички отворен прстен - Кина Yiwu Gemnel Накит


 • SKU: R-F2214
 • Материјал: 925 Сребро
 • Позлата: злато / роза злато / родиум
 • Позлата дебелина: 0.05 микрони
 • Star големина: 6 mm
 • Тежина: 1,2 g
 • MOQ: 30 компјутери
 • Цена: $ 4.60
 • детали за производот

  Блесне во стил со тенок позлатен ѕвезда миди прстен. Направен од позлатен е-обложени срма, оваа ѕвезда прстен ќе заличи на која било облека. Носат тенок прстен сам или со други Пластовидно прстени за стилски слоевит изглед. • WhatsApp Online Chat !