Сребрена полумесечина рог другар ѓердан - Кина Yiwu Gemnel Накит


 • SKU: N-E1960
 • Материјал: 925 Сребро
 • Позлата: злато / роза злато / родиум
 • Позлата дебелина: 0.05 микрони
 • Другар големина: 16 * 16 мм
 • Должина на синџир: 40 + 5 cm
 • Тежина: 3.16 g
 • MOQ: 30 компјутери
 • Цена: $ 7.20
 • детали за производот

   

  А прекрасен додаток за да го подигнете вашиот секојдневен изглед, овој возвишен другар ѓердан располага со сјајни, со главата надолу на месечина во стил станица на деликатна кабел синџир, целосно составен од 925 сребро.  • WhatsApp Online Chat !