за нас

Gemnel накит, специјализирана за производство, развој и дизајнирање на сите видови на злато / сребро / месинг ѓердани, обетки, белегзии, прстени и други накит комплети. Ние сме една од најдобрите производители на накит во која се продаваат директно на големо и мало од целиот свет, и да се фокусира на создавање на серија на средната висока пазарот на накит за повеќе од 10 години.

Особено, ние сме горди на нашите цена која е конкурентна во истата индустрија, со врвен квалитет и краток увод време, нашите производи со врвен квалитет ќе ви даде големо сечење на работ во однос на вашите конкуренти. Со развивање на годините, ние имаме повеќе од 100 вработени и зафаќа површина од 3000 квадратни метри. Имаме напредни објекти, вклучувајќи накит 3D печатач RP-системи серија S60 од Германија. Во прилог на тоа, имаме искусни технички тим, кои се ангажирани во накит индустрија повеќе од 10 години. Исто така, нашите R & D тим дизајни повеќе од 100 нови стилови секој месец.

Се надеваме дека нашите накит може да донесе убавина и доверба едни убави жени. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време ако дополнително прашање.

showroon


WhatsApp Online Chat !